niedziela, 18 sierpnia 2013

The Versatile Blogger

Pierwszy mam okazję wziąć udział w blogowej zabawie, zostałam nominowana do The Versatile Blogger przez Setterkę, za co serdecznie dziękuję :) W zabawie chodzi o to, by ujawnić 7 przypadkowych faktów ze swojego życia, następnie nominujesz inne blogi, żeby też mogły wziąć udział. Będzie trochę ciężko wybrać tylko 7, ponieważ większość rzeczy w moim życiu jest przypadkowa, ale postaram się.

1. Odkąd pamiętam, jestem kocią mamą. Kocham wszystkie koty, nawet te parchate i bez oka, zawsze kiedy widzę jakiegoś, nie mogę się oprzeć, by podejść i go pogłaskać. Na szczęście koty odwzajemniają moją miłość, zwłaszcza moje trzy krówki.

Kinia, Synek i Pitus <3 td="">
2. Jestem maniaczką kolczyków, w tej chwili mój nałóg jest w stanie uśpienia, ale ciągle myśle, co by tu sobie jeszcze przekłuć. Mam chyba 16 dziur w uszach i jeszcze kilka w innych miejscach ( między innymi pępek, nos, warga, ale nie wszystkie kolczyki teraz noszę).

3. Podobno możnaby stworzyć tomik z moimi złotymi myślami, ponieważ wg niektórych mam dość wyszukane poczucie humoru ;)

4. Odkąd pamiętam zawsze chciałam być fryzjerką. Szkoły fryzjerskiej nie skończyłam, ale spełniam sie obcinając włosy mojemu chłopakowi ( "Żadna fryzjerka by mi tak nie obcięła włosów jak TY"), robiąc dredy i inne włosowe rzeczy.

5. Cierpię na słomiany zapał, nadmierną egzaltację i jeśli już coś mi się podoba, to zawsze jest CUDOWNE, PIĘKNE, ZAJEBISTE!!! 

6. Jestem straszną bałaganiarą, największy problem mam z utrzymaniem porządku w szafie, toteż zawsze w moim pokoju podłoga jest zawalona moimi ubraniami i innymi częściami garderoby.

7. Lubię odgłos odkurzacza, to dziwne, ale jak mama odkurzała, lubiłam sobie uciąć popołudniową drzemkę, jak byłam młodsza. 


Do zabawy nie nominuję nikogo, bo zwyczajnie nie mam kogo, wszyscy ewentualni kandydaci nominację już otrzymali.


Pozdrawiam!


10 komentarzy:

 1. Ciekawe :) Ja też kiedyś byłam bałaganiarą, ale to się zmieniło w uwielbienie do porządku :) Czego również Tobie życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No oby się spełniło te życzenie, bo ja mam dość bałaganu ;]

   Usuń
 2. Piątka za zasypianie przy odkurzaczu, ja z moim bratem mieliśmy identyczne upodobania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe ;] Myślałam, że tylko ja mam takie fazy ;]

   Usuń
 3. świetny blog :) naprawdę zapraszam do mnie do obserwowania :)http://alex-faashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. 16 dziur? Gdzie się to mieści :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednym 9, w drugim 7, ot cała tajemnica :) Ale w uszach teraz noszę tylko 3 w sumie.

   Usuń
 5. rzeczywiście ciekawe te fakty - a lubienie odgłosu wydawanego przez odkurzacz pobiło wszystko inne ;) ja uciekam od niego gdzie tylko mogę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całe szczęście, że nie zaproszono mnie do '50 faktów z mojego życia', bo dopiero byście się wszyscy dziwili ;]

   Usuń